Responsiv webb – för datorer, surfplattor och smartphones

Den här webbplatsen anpassar sig efter alla skärmstorlekar, så oavsett om du besöker den från din dator, surfplatta eller smartphone så visas innehållet på ett tillgängligt sätt.

Kontakt

 

Projektledare

Bo Skålén, bo.skalen@gmail.com, 070-568 29 92

Eltel

Glenn Svendsen, glenn.svendsen@eltelnetworks.se, 076-761 67 47

Fakturor

Gunnar Grahn, ekonomiansvarig, gunnar.grahn@progress.se, 070-5337070

Styrelsen

Jan Fogelberg, styrelsemedlem, jan.fogelberg@gmail.com, 070-3344689, Svarvarvägen 3, 67170 Edane
Gunnar Grahn, styrelsemedlem & ekonomiansvarig, gunnar.grahn@progress.se, 070-5337070
Bertil Johansson, styrelsemedlem & ansvarig för markavtal, karlerik.joh@telia.com, 070-6653081, Finnebäck Bråten, 671 94 Brunskog
Bengt Andersson, styrelsemedlem, Bengt.g.andersson@ellevio.se, 070-6654205, Västra Furtan, 67194 Brunskog
Thomas Malmstedt, styrelsemedlem, thomas.malmstedt@arvika.se, 070-320 89 05, Mölnerud Nystuga, 67194 Brunskog
Thomas Sigfridson, ordförande, thomas.sigfridson@effect.se, 070-6629373
Bo Skålén, styrelsemedlem & projektledare, bo.skalen@gmail.com, 070-568 29 92
Pär Falkevik, styrelsemedlem, par.falkevik@gmail.com, 070-3763822 

Kontaktpersoner/områden

Edane
Jan Fogelberg, styrelsemedlem, jan.fogelberg@gmail.com, 070-3344689, Svarvarvägen 3, 67170 Edane
Anna Holmgren, Kontaktperson, anna@finnebacks.se, 070-8286880

Finnebäck
Bertil Johansson, styrelsemedlem & ansvarig för markavtal, karlerik.joh@telia.com, 070-6653081, Finnebäck Bråten, 671 94 Brunskog
Hans Binsell, Kontaktperson, hans_binsell@hotmail.com, 070-2192666
Torkel Oledal, Kontaktperson, tomoledal@yahoo.se, 070-5800150
Kjell Kvick, Kontaktperson, verakvick@gmail.com, 070-5882158
Bo Rinberg, Kontaktperson, bo.rinberg@hotmail.com, 070-2414089
Dick Henner, Kontaktperson, dick.henner@telia.com, 070-9653010
Hans Bengtsson, Kontaktperson, hans.bengtsson@konsumvarmland.se

Furtan

Bengt Andersson, styrelsemedlem, Bengt.g.andersson@ellevio.se, 070-6654205
Sören Persson, Kontaktperson, soren.furtan@gmail.com, 070-5164980

Fåläggen

Thomas Malmstedt, styrelsemedlem, thomas.malmstedt@arvika.se, 070-320 89 05, Mölnerud Nystuga, 671 94 Brunskog
Sven-Olof Chytraeus, Kontaktperson, so.chytraeus@telia.com, 070-691 79 92
Anders Lundmark, Kontaktperson, anderslundmark@telia.com, 070-672 43 33
Erik Larson, Kontaktperson, elarson1944@gmail.com, 070- 659 13 49

Norra Värmeln

Thomas Sigfridson, Ordförande, thomas.sigfridson@effect.se, 070-6629373
Matts Jönsson, Kontaktperson, matts.j@telia.com, 070-2057051, Strand Fjällsviken 1, 671 94 Brunskog
Martin Frykberg, Kontaktperson, martins@mac.com, 070-2687374
Hans Berginge, Kontaktperson, berginge.hans@telia.com, 070-3156022

Vikene

Pär Falkevik, styrelsemedlem, par.falkevik@gmail.com, 070-3763822
Anna Magnusson Nyström, Kontaktperson, nystrom3@telia.com, 070-5452192, Berga Gård 2, 671 94 Brunskog

Kommunikationsgrupp

Anna Tindefjord Norlander, t_aanna@hotmail.com, 070-798 13 97
Anna Magnusson Nyström, nystrom3@telia.com, 070-5452192, Berga Gård 2, 671 94 Brunskog